Szukasz przyjemnej pracy, którą możesz wykonywać w domowym zaciszu? Chcesz dorobić do domowego budżetu? Świetnie się składa! Zarabianie przez Internet jest jak najbardziej możliwe, a do tego całkowicie bezpieczne. Do zarabiania na ankietach wystarczy smartfon lub tablet, nie musisz mieć nawet komputera! Ankiety wypełniasz w dowolnej chwili, o dowolnej porze dnia lub nocy. Nie ma minimalnej ilości ankiet, która musisz wypełnić w danym miesiącu. Wysokość Twoich zarobków, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i Twojego zaangażowania. 

Załóż darmowe konto

Jak zacząć zarabiać?

Zarejestruj się poprzez swój adres e-mail. Podaj imię, nazwisko i wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych. O nic się nie martw, serwis przetwarza tylko absolutnie niezbędne nam dane. Wszystkie dane, która podajesz, są poufne. Stosujemy się zarówno do uregulowań krajowych, jak i europejskich w zakresie ochrony danych osobowych. Prosimy jedynie o podanie prawdziwych danych, o czym mowa także w naszym regulaminie.

Twoje dane są szyfrowane, a ankiety wypełniasz całkowicie anonimowo. Twoje dane osobowe nie są przekazywane dalej.

Współpraca z serwisem nic Cię nie kosztuje, nie zajmuje się sprzedażą, czy inną formą akwizycji. Ze współpracy możesz zrezygnować w każdej chwili bez jakichkolwiek konsekwencji.

Po zarejestrowaniu, będziesz od otrzymywał zaproszenia do wypełnienia ankiet. Ta forma zarabiania przez Internet wymaga cierpliwość i i konsekwencji. Odpowiadaj szczerze pytania i wypełniaj dokładnie przesłane do Ciebie ankiety. Daj się poznać, dzięki czemu bedziesz otrzymywać więcej ankiet!

Ilość ankiet nie jest zależna od Demando, podobnie jak ich tematyka. Te kwestie są całkowicie podyktowane aktualnymi potrzebami rynku. Ankiety są formą badania rynku, dlatego tak ważne są szczere odpowiedzi i odpowiednia grupa respondedntów. Pamiętaj zatem, że Twój profil nie będzie pasował do każdej ankiety. Na tym polega właśnie idea zarabiania na ankietach. Serwis szuka ludzi o określonych cechach, którzy tworzą tzw. grupę docelową. Niemożliwe jest również stałe zapraszanie tych samych osób do ankiet na podobne tematy, ponieważ Demando zależy na obiektywnych badaniach rynku.

Wszelkie błędy i nieprawidłowości w ankietach możesz zgłosić na adres [email protected].

Jak samo Demando pisze:

“Dokładamy starań, aby oferowane przez nas ankiety były jak najwyższej jakości, dlatego reagujemy na każdą wiadomość o błędach. Pamiętaj również, że dokonujemy okresowych analiz statystycznych otrzymanych ankiet. W przypadku wykrycia rażących błędów lub innych naruszeń zapisów naszego regulaminu, mamy prawo usunąć takiego członka z naszej ankietowej społeczności. Chcemy dostarczać naszym zleceniodawcom najwyższej jakości ankiety, która faktycznie pomogą im w dopasowaniu produktów i usług do aktualnych potrzeb rynkowych.”

Pozostaw komentarz