Opcje binarne poradnik – Część Pierwsza

Rodzaje opcji binarnych

Istnieje setki różnych opcji binarnych, które mogą być przedmiotem obrotu w trybie online lub za pośrednictwem platformy mobilnej.

Na większości platform internetowych przedsiębiorcy maja do wyboru szeroką gamę opcji binarnych.

Mogą handlować:

  • Indeksami

Główną zaletą handlu indeksami jest to, że nie trzeba nabywać akcji i udziałów w spółkach, które tworzą indeksy i nie płaci się od nich ogromnych opłat i prowizji!

 

  • Forex

Coraz więcej osób decyduje się na handel opcjami binarnymi w postaci dwóch różnych walut.

Nie istnieją żadne ograniczenia nałożone w odniesieniu do parowania ze sobą jakiś dwóch walut. Można sparować ze sobą np. dolara, funta, euro, yena, dolary kanadyjskie itp.

 

  • Towarami – złoto, srebro, olej, kukurydza, kawa i wiele innych

Opcje towarowe pozwalają na handel wartościami stałych towarów bez konieczności zakupu tych aktywów.

 

  • Akcjami – najciekawszych i największych na świecie firm z różnych branż

Handel opcjami binarnymi w postaci akcji polega na typowaniu czy wartość danej akcji wzrośnie czy zmaleje w danym przedziale czasowym.

 

Rodzaje platform

Opcjami binarnymi można handlować w trybie online za pośrednictwem dowolnego laptopa, komputera lub telefonu komórkowego z odpowiednią aplikacją. Dzięki temu można handlować opcjami w dowolnym miejscu i czasie, dzięki temu są one tak populare.

 

Platformy Online Trading

Czy mogę uzyskać dostęp do witryny opcji binarnych na komputerze Mac?

W Internecie wiele platform handlowych zezwala na użycie tego urządzenia do dostępu do ich platformy internetowej. Nawigacja i kompletna obsługa platform Mac została stworzona przyjaźnie dla użytkownika. 

Czy mogę otworzyć demo online? 

Każda platforma handlowa pozwala na otworzenie własnego rachunku demo i wypróbowania swoich możliwości.

Czy mogę otworzyć wiele kont?

Użytkownik może posiadać tylko jeden pojedynczy rachunek na prawdziwe pieniądze do handlu opcjami binarnymi. Oczywiście można otworzyć rachunki na różnych platformach handlowych, tak robi wiele przedsiębiorców chcących szybko zarobić.

Czy te platformy handlowe są bezpieczne ?

Znajdziesz tu dokładny typ protokołów bezpieczeństwa oferowanych na stronach internetowych. Takie same standardy w zakresie bezpieczeństwa zachowywane są podczas logowania do konta bankowego.

Co zrobić, jeśli wystąpi jakiekolwiek problem?

Każda platforma handlująca opcjami binarnymi ma własny zespół agentów obsługi klienta, z którym można się kontaktować o dowolnej porze dnia. Zespół obsługi klienta odpowie na wszelkie Państwa pytania.

 

Mobilne platformy

Coraz więcej osób zaczyna korzystać z telefonów komórkowych i tabletów do handlowania opcjami binarnymi.

Jakie typy platform mogę umieścić na komórce?

Mobilne platformy transakcyjne opcji binarnych są identyczne jak na stronach internetowych. Można z łatwością się do nich zalogować za pośrednictwem komórki czy tabletu.

Czy mogę ubiegać się o bonus za pośrednictwem platformy mobilnej?

Premie, które są dostępne dla nowych użytkowników internetowego serwisu, są dostępne za pośrednictwem urządzenia mobilnego lub internetowego.

Ale należy pamiętać, o tym, że powitalny bonus jest tylko dostępny raz bez względu na to czy odbierany jest za pośrednictwem komórki czy laptopa.

Czy mogę mieć rachunek transakcyjny online na komórce?

Nazwy użytkowników i hasła mogą być używane do logowania na obu platformach transakcyjnych internetowych i mobilnych. Stworzenie nowego konta na telefon nie jest wymagane.

Co się stanie, jeśli padnie mi podczas handlu opcjami bateria w telefonie?

Jeśli tak się stanie, wszystkie transakcje zostaną wprowadzone aż do tego momentu, ale jeśli dana sesja miała się ku końcowi to Twoje wytyczne nie zostaną umieszczone.

Nigdy nie przechowuj haseł ani danych do kont na urządzeniach mobilnych, ponieważ w każdej chwili mogą zostać skradzione.