Attapoll – Zarabianie na ankietach

Zarabianie w internecie staje się w ostatnim czasie coraz bardziej popularne, szczególnie w czasach koronawirusa. Wiele osób szuka sposobu na zdobycie dodatkowej gotówki w zaciszu własnego domu. Są na to różne sposoby – programy partnerskie, MLM oraz obstawianie wyników meczy to najczęściej wybierane formy dodatkowego dochodu. Jest jednak jeszcze inna droga na zarobienie dodatkowej gotówki, spędzając kilkadziesiąt minut dziennie przed monitorem. W sieci pojawia się coraz więcej portali i aplikacji, które zajmują się badaniem opinii konsumenckiej, oferując drobne kwoty za wypełnianie ankiet.

Czym jest Attapoll?

Attapoll to panel z ankietami, który oferuje wynagrodzenie w zamian za podzielenie się swoją opinią na różne tematy. Aplikację można pobrać jedynie na telefon lub tablet z systemem Android lub Apple. Po prostej rejestracji użytkownik dostaje zaproszenia do badań o różnej tematyce, za które dostaje wynagrodzenie. Po uzyskaniu pewnej kwoty, można wypłacić zgromadzone na koncie pieniądze. Badania dotyczą różnej tematyki i są dopasowywane do profilu użytkownika. Nie ma przymusu do wypełniania kwestionariuszy na drażliwe dla nas tematy. Ankiety pojawiają się kilka razy w tygodniu lub nawet codziennie – wszystko zależy od tego, czy nasz profil pasuje do zakresu badania.

Jakie są główne zalety Attapoll?

Attapoll wyróżnia się nieco na płaszczyźnie podobnych paneli, które zajmują się badaniem opinii konsumenckiej. Można odnaleźć kilka elementów, które wyróżniają firmę. Należy zacząć od tego, że używając aplikacji nie trzeba pamiętać o sprawdzaniu dostępności ankiet. W momencie, kiedy “wpada: nam jakaś ankieta, na ekranie urządzenia z zainstalowaną aplikacją pojawia się powiadomienie. Jest to bardzo wygodna opcja szczególnie, kiedy jesteśmy zarejestrowani na kilkunastu tego typu panelach. Nie można wspomnieć również o tym, że ankiety są dość krótkie. Ich wypełnienie zajmuje zazwyczaj maksymalnie 10 minut. Za poświęcenie chwili otrzymujemy wynagrodzenie w polskiej walucie (jest ono adekwatne do długości danego kwestionariusza). Tematyka ankiet jest różnorodna, od opinii na temat danej marki po wyrażenie zdania na temat sytuacji w kraju, czy na świecie. Ponadto panel umożliwia wygenerowanie linku polecającego, dzięki czemu będziemy zarabiać pewien procent z ankiet wypełnionych przez osoby, które zarejestrują się z naszego polecenia.

Jak się zarejestrować w panelu i zdobywać ankiety?

Rejestracja w Panelu Attapoll to tylko kilka prostych kroków. Na początku wystarczy ściągnąć aplikację na swoje urządzenie, używając sklepu GooglePlay lub AppStore. Następnie wystarczy podać swój adres email, ustalić hasło do konta i potwierdzić rejestrację, klikając w link w wiadomości mailowej. Teraz wystarczy uzupełnić swój profil, wypełniając ankiety dotyczące naszego codziennego życia, w tym wykształcenia, gospodarstwa domowego, czy dochodów. Aby w późniejszym czasie brać udział w jak największej ilości badań, należy sumiennie uzupełniać informacje.

Teraz wystarczy na bieżąco sprawdzać powiadomienia w telefonie, wypełniać kwestionariusze i zdobywać pieniądze. Po uzyskaniu odpowiedniej sumy można będzie je wypłacić.

Jak wypłacić pieniądze z panelu Attapoll?

Przede wszystkim należy zacząć od tego, że Attapoll pozwala na wypłacenie pieniędzy na kilka  sposobów. Można  skorzystać z konta PayPal, Revoluta lub wpłacić swoje wynagrodzenie na cele charytatywne. Jest to bardzo ciekawa opcja, szczególnie dla osób, które uzupełniają ankiety, ponieważ chcą jedynie podzielić się swoją opinią na dany temat i nie szukają w ten sposób dodatkowego dochodu. Każda z wymienionych powyżej możliwości pozwala na wypłacenie wynagrodzenia dopiero po uzyskaniu określonego progu. I tak w przypadku:

  • Paypal jest to 15 zł.
  • Revolut jest to 12 zł.
  • celów charytatywnych jest to 12zł.

Co zrobić, by wypłacić pieniądze?

Wypłacenie uzyskanych środków na koncie jest dziecinnie proste, wystarczy poświęcić na to kilka minut i wykonać kilka kroków. Należy pamiętać o tym, że po przekroczeniu dolnego limitu wypłaty nadal można gromadzić środki i dokonać przelewu w dogodnym momencie. Co zrobić, by pieniądze znalazły się na naszym koncie?

  1. Należy zalogować się do aplikacji i wybrać opcję sprawdzenia salda konta na dole ekranu.
  2. Następnie wybieramy odpowiednią formę wypłaty (PayPal, Revolut, Cele charytatywne)
  3. W kolejnym kroku postępujemy zgodnie z instrukcjami i wpisujemy adres e-mail lub numer konta
  4. Następnie klikamy sekcję zarządzaj płatnościami i sprawdzamy etap transakcji

Jak widać procedura nie jest skomplikowana i bez problemu można wykonać ją w każdej wolnej chwili.

Pozostaw komentarz